Hakkımızda

Ihlamur Dalı Restaurant müşterilerine en iyi hizmeti ve sunumu gerçekleştirmek için 15 Haziran 2019 tarihinden beri doğanın ve yeşilliğin büyüleyici güzelliği eşliğinde kahvaltı ve ızgara konsepti ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Özenli hizmet, güler yüzlü servis, uygun fiyatlar ve tadına doyulmaz bir kahvaltı için Ihlamur Dalı Restaurant hem kapalı hem de açık alanlara sahip olmanın vermiş olduğu avantaj ile dört mevsim boyunca doğa severlerin uğrak noktası oldu.

Birbirinden lezzetli, tamamen organik ve doğal kahvaltı ürünlerinden oluşan serpme kahvaltısı (özellikle ıhlamur reçeli) alternatif kahvaltı extraları ve doyumsuz, huzur verici doğal ortamı ile Ihlamur Dalı Restaurant kahvaltı keyfini eksiksiz yaşatıyor.

Ihlamur Dalı Restaurant gerek peyzajı gerek mimarisi ve dekorasyonundaki detayları ile konuklarına kusursuz bir görsel atmosfer sunmaktadır. Yaz aylarında açık alandaki şelalenin su sesi ve kuş seslerinin verdiği huzur , kış aylarında kapalı alanımızdaki çıtır çıtır yanan şöminenin verdiği sımsıcak ortamda kahvenizi yudumlama olanağı sağlıyor.

Dünyada ve ülkemizde salgın hastalık nedeni ile yaşanan pandemi sürecinde tüm tesisimizin belli periyotlarda dezenfektan ve antiseptiklerle hijyeni sağlanmaktadır. Tüm personelimiz her gün gerekli sağlık kontrollerinden geçirilmekte ve aynı hassasiyeti gelen konuklarımıza da gösterip bu konudaki duyarlılığımızı korumaktayız.

İstanbul’un en iyi kahvaltı noktalarından biri olarak şimdi de düğün, nişan, sünnet ve toplu organizasyonlar için 750 kişilik açık ve kapalı alan ile hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

0
Açık Otopark

"Doğada Huzurlu Bir Mola"

– Ihlamur Dalı

Menü